کد خبر: 40049
تاریخ انتشار: ۱۳۹۵ هجدهم دي 15:24:55
print نسخه چاپی
مسابقات انفرادي ليگ شمشيربازي

قهرمانی پاکدامن و رضایی در سابر و اپه

مسابقات لیگ انفرادی شمشیربازی یادواره مرحوم الماسی پس از انجام 428 مسابقه با قهرمانی پاکدامن در اسلحه سابر و محمد رضایی در اسلحه اپه به پایان رسید
پایگاه خبری تحلیلی تازه (tazehnews.com) :
قهرمانی پاکدامن و رضایی در سابر و اپه

به گزارش گروه ورزشی آنا از روابط عمومی فدراسیون شمشیربازی، مسابقات انفرادی لیگ شمشیربازی یادواره مرحوم هوشمند الماسی باقهرمانی پاکدامن و رضایی به پایان رسید. بر این اساس در اسلحه سابر پس از انجام 200 مسابقه علی پاکدامن از تیم دانشگاه آزاد محمد رهبری را از تیم بیمه معلم شکست داد و قهرمان شد و فرزاد باهر ارسباران و محمد جواد میر حسینی از تیم های دانشگاه آزاد و فولاد آلیاژی یزد مشترکا سوم شدند.

در اسلحه اپه مسابقات نیز پس از انجام 228 بازی محمد رضایی و طاهر عاشوری هر دو از بیمه معلم قهرمان و ناییب قهرمان شدندو محمد اسماعیلی از داشگاه آزادو صادق عابدی از هواپیمایی البرز گشت کیش مشترکا سوم شدند.

پیش از این علیرضا ادهمی در اسلحه فلوره از دانشگاه آزاد قهرمان شده بود. در مجموع مسابقات انفرادی لیگ 532 مسابقه برگزار شد و تیم دانشگاه آزاد در اسلحه های سابر و فلوره و تیم بیمه معلم در اسلحه اپه قهرمان شدند و هر تیم قهرمان 10 امتیاز به امتیازات خود در جدول اصلی لیگ اضافه کرد.

در یک هفته مانده به پایان لیگ در اسلحه سابر تیم دانشگاه آزاد با 37 امتیار در صدر قرار دارد و تیمهای فولاد آلیاژی یزد با 33 امتیاز و بیمه معلم با 27 امتیاز دوم و سوم هستند، در اسلحه اپه نیز تیم بیمه معلم با 65 امتیاز اول و تیمهای دانشگاه آزاد و هواپیمایی البرز گشت کیش با 63 و 56 امتیاز دوم و سوم هستند، همچنین در اسلحه فلوره تیم دانشگاه آزاد با 44 امتیاز صدر نشین و تیمهای بیمه معلم و خیام آسان بر با 42 و 34 امتیاز در رده های دوم و سوم هستند.

در مجموع سه اسلحه مسابقات لیگ شمشیربازی تیم دانشگاه آزاد با 144 امتیاز در صدر قرار دارد و تیمهای بیمه معلم و هییت شمشیربازی اردبیل با کسب 134 و 77 امتیاز در رده های دوم و سوم مسابقات ایستاده اند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار